Прощук Едуард Петрович


Меценат, успішний управлінець. 37 років, народився в місті Калуш. Майстер спорту. Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України. Активно підтримує юних спортсменів. За останні роки створив декілька Дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортклубів з вільної боротьби. Їхні вихованці здобувають першість на змаганнях всеукраїнського та світового рівнів.

Illustration
icon

Цінності

Боротьба за розвиток, системна робота на результат, відповідальність.
Прозорість, відкритість, командна робота.

icon

Цілі

Очищена, оновлена, відповідальна влада, знищення системної корупції.
Від округу потрібні нові обличчя в парламенті. Йду, щоб змінити стару систему влади.icon

Соціальна відповідальність

Прозорість та відкритість у роботі.Наше майбутнє – здорова та активна молодь.Спортивна інфраструктура для молоді.

Програма

  • 01. Надання дітям з молозабезпечених сімей права на гідну освітуПрацюватиму над переглядом державної програми освітньої підтримки малозахищених родин. Зокрема дітей сиріт та дітей з неблагополучних сімей задля всебічного розвитку та можливостей.

  • 02. Запровадження нової екологічної політикиІніціюватиму запровадження комплексної програми, спрямованої на ліквідацію та запобігання наслідків стихійних лих, підтоплень, паводків.Для покращення екологічного стану в Калуському, Рогатинському районах та частині Галицького, добиватимусь проведення системного аналізу викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємствами хімічної, нафтохімічної та енергетичної промисловості.

  • 03. Створення умов для виховання та розвитку спортивної молодіВ межах державно-приватного партнерства залучатиму ресурси для відновлення і розбудови спортивної інфраструктури та розвитку олімпійських видів спорту.2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності